Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 便宜品質又好,CP值很高!推推👍🏻
顏色: 彩色
Price: NT$46
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Scraper |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb25011143914233329 |
Author: h***1
Date:
Review: 便宜品質又好,CP值很高!推推👍🏻
顏色: 彩色
Author: m***6
Date:
Review: 出貨速度非常快 商品品質不錯 每個月都要在SHEIN購物
顏色: 彩色
Author: j***6
Date:
Review: 這個中間有洞,手捏著就不會那麼痛了
顏色: 彩色
Author: 8***4
Date:
Review: 便宜~好用的刮痧按摩棒
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.